Lõpukuriis 2014

Lõpukruiis 2014 aftermovie!!

Põhja-Tallinn, Bad Influence, MHKL & K-Sein (GRIND / R2) ja DJ Quest ja Paul Oja (Check One Two / R2)


Eelmisel aastal komeedina muusikataevasse ilmunud Põhja-Tallinn ei ilmuta kustumise märke, MHKL&K-Sein käte läbi saad osa parimast drum&bass ja dubstep'ist ja DJ Quest ja Paul Oja panevad jalga nõksutama ka selle "mulle tegelikult üldse ei meeldi tantsida" tüübi. Lõpukruiisil astub üles ka Rootsi parim cover-ansambel Bad Influence!
   
Tutvumist kiirendab Speed Dating, žürii abiga selgitatakse Lõpukruiis 2014 Superstaar karaokes ja avatud on õõtsuv pop-up kino.

Let's go!

Põhja-Tallinna LIVE Lõpukruiisl 2014!

Põhja-Tallinn on eesti popisugemetega hiphop ansambel, mis koosneb Pelgulinnast pärit kolmest hiphopparist ja naisvokaalist ning mujalt Tallinnast pärit kolmeliikmelisest live-bändist. (Vikipedia). Ei oleks seda ise paremini osanud öeldagi.

2013. aastal võitis Põhja-Tallinn Eesti Muusikaauhindadel Aasta ansambli, Aasta debüütalbumi ja Aasta rap/hip-hop albumi tiitlid.


Nende hitt-singli "Meil on aega veel" videot on YouTubist vaadatud üle 1, 6 miljoni korra​! 

MHKL & K-Sein on kaks noort eesti elektroonilise muusika DJ'd. Hoolimata sellest, et nad on muusikamaastikul tegeutsenud vaid kaks aastat, on nad jaganud lava paljude välisartistidega nagu näiteks Netsky, Gemini, DJ Fresh, Camo & Krooked, Borgore, Sub Focus, Benga jne.

Raadio 2 nimetas nad 2011. aasta parimateks DNB DJ'deks. MHKL & K-SEIN korraldavad ka eesti suurimat klubiüritust "GRIND", mis sai 2011. ja 2012. aastal Raadio 2'e poolt parima ürituse tiitli. 

2012. aasta septembris alustasid nad Raadio 2's oma saadet "GRIND"
MHKL & K-Sein will rock your boat!
​DJ Quest ja Paul Oja!
DJ Quest ja Paul Oja on mitme ametiga mehed. Nad on vedanud aastaid Raadio 2-s raadiosaadet „Programm” ja „Programm Extra” ja korraldanud koos teiste sõpradega legendaarset üritust Check One Two Von Krahlis. 

DJ Quest üks vähestest eestlastest, kes on valitud osalema Red Bull Music Academy’sse ning on plaate mänginud Euroopa suurimal elektroonilise muusika festivalil Sonar Festival (Barcelona 2006). Pidudel mängib muusikat, millel on hing ja mis paneb liikuma.

Paul Oja kohta on muusika- ja filmiblogi Trash Can Dance öelnud, et Paul Oja on Eestis ainuke DJ ja kõik ülejäänud lihtsalt mängivad mingeid lugusid!

Rootsi parim cover-asnambel Bad Influence esitab vanu ja uusi hitte. 

Nende kodulehekülg kuulutab, et Bad Influence on arvatavasti parim partyband maailmas!! 

Bring it on!

                                  Bad Influence