Lõpukuriis 2015

Lõpukruiis 2015 aftermovie!!

Karl-Erik Taukar Band, DJ Kristjan Hirmo ja Kert Klaus (Hirmo Faktor), Bad Influence (SWE) ja DJ'd Marc F ja Artur F!!

Šarmantne Karl-Erik Taukar Band esitab lisaks superhittidele "Vastupandamatu" ja "Seitsme tuule poole" ka uut materjali kohe-kohe ilmuvalt debüütplaadilt ning Eesti auhinnatuimad tantsumuusika eksperdid DJ Kristjan Hirmo ja Kert Klaus tantsutavad meid Stockholmi. Parim cover bänd maailmas, Bad Influence, esitab kõige kuumemaid hitte ja paneb rahva üles-alla hüppama ja tantsuõprandal ei lase hommikuni jahtuda kõige kuumemad kaksikud Marc F ja Artur F!!

Tutvumist kiirendab Speed Dating ja žürii abiga selgitatakse Lõpukruiis 2014 Superstaar karaokes.

Aastakäik 1996 abituriendid, näidake kuidas pidutsetakse!


Üks ja ainus, vastupandamatu Karl-Erik Taukar!

“Eesti otsib superstaari” ja “Su nägu kõlab tuttavalt” telesaadetes vaatajate südamed võitnud Karl-Erik Taukar on noor muusik, kes on lühikese ajaga näidanud ennast kui andekat ja võimalustele avatud artisti.

2013. aasta suve lõpus avaldas Karl-Erik oma esimese singli “Seitsme tuule poole”, mis püsis nädalaid raadio Sky Plus edetabeli tipus. 2014. aastal ilmus samuti palju tähelepanu pälvinud singel “Vastupandamatu”

 

Aastaid EestiDJ TOP kinni pannud Kristjan Hirmo nimi ei ole kellegile võõras. Lisaks juhib ta raadios Sky Plus tantsumuusikasaadet Hirmo Faktor ning samanimelist pidude sarja klubides üle Eesti. Kristjan Hirmo on ka värske Ministri of Soundi resident DJ!

DJ Kert Klaus on aktiivselt  klubimaastikul tegutsenud juba 15 aastat. Mänginud kõikides poplaarsetes ööklubides ning on resident erinevatel klubiüritustel. Yes, you guessed it- Kert Klaus on Hirmo Faktori üks resident DJ'st.
 

DJ Kert Klaus ja Kristjan Hirmo              

                     
Kaksikvendadest maailmavallutajad- Marc F ja Artur F!
Silmipimestavalt kuumad klubimuusikutest kaksikud Marc F & Artur F! 

Eelmisel aastal EestiDJ TOP'is parima uue tegija auhinna omanikud kaksivennad Marc F & Artur F, on käinud plaate keerutamas ka IBIZAL!

It's going to be EPIC!